Witaj!

Nazywam się Izabela Kępska. Jestem magistrem Bezpieczeństwa Narodowego. Swój warsztat copywriterski szkoliłam pracując jako freelancerka. Obecnie prowadzę firmę ‘Lekkie Pióro’, która zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem copywritingu.

Tworzę teksty z każdej tematyki. Ponadto specjalizuję się w redagowaniu i sprawdzaniu artykułów pod względem merytorycznym i stylistycznym. Zakres usług opiera się także na tworzeniu tekstów użytkowych – teksty na fora, strony internetowe, blogi, a także marketing szeptany, SEO, Landing Page. Ponadto oferuję pomoc w tworzeniu unikatowych sloganów reklamowych, których zadaniem jest wypromowanie Twojej firmy wśród konkurencji. Pomagam również w pisaniu wszelkich studenckich prac semestralnych.

Prywatnie zajmuję się także prowadzeniem bloga – Bezglutenowa Narzeczona,do którego stworzyłam również fanpage na Facebooku, i na którego serdecznie zapraszam.

Moja oferta kierowana jest do wszystkich osób zarówno z Warszawy, jak i z całej Polski, którym zależy na otrzymaniu wartościowych treści.

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to znaczy, że potrzebujesz pomocy, w którymś z wymienionych przeze mnie zagadnień.

Zapraszam do kontaktu,
Iza